anasayfa

HABER

Ihtiyac sahibi colyaklı cocuklar adına bir gıda bağıºı kampanyası yaptık.

Kasım 2016  3517  Defa Okundu HABER   

Sporcularimiz koºarken biz de toplum icinde farkındalık yaratmak icin halk yürüyüºüne katıldık.

Sevgili arkadaºlar, merhaba
Haftalardır var gücümüzle çalıºtığımız 38. Vodafone İstanbul Maraton ve Halk Yürüyüºü'nü bugün yaptık. Bu sene bizlere destek için 8 koºucumuz değiºik kilometrelerde koºarak Maratonu tamamladılar. Bir yandan da koºucularımız ve bizler yakınlarımızdan, arkadaºlarımızdan 100 Çölyaklı Çocuğumuza glutensiz gıda yardımı yapabilmek için bağıº topladık. Ve hala da toplamaya devam ediyoruz. Diğer STK'lar gibi bizlerde birkaç gün daha bağıº toplamaya devam edeceğiz. Sonrasında da malzemeler hazırlanıp kolilenecek ve çocuklarımıza gönderilecek. ªimdiye kadar olduğu gibi bu gönderi zamanını ve bağıº miktarlarımızı hepsini tüm detaylarıyla sizlerle paylaºıyor olacağız.
ªimdi çok önemli kısma yani teºekkür kısmına geçmek istiyorum😊 Çünkü bugün için günlerdir kalabalık bir ekip çalıºtık, uğraº verdik. Önce koºucularımıza teºekkür etmek istiyorum; Levent Kurtoğlu, Olcay Batu Coºkuner, İlter Ferah, Cem Eraslan, Emre Bölük, Ece Ferah, Eda Kahraman, Ali Özalp Orhan'a kucak dolusu teºekkürler. 
Sonra gönüllü ekibimize teºekkür etmek isterim; Günlerdir bize destek için çok çalıºan canımız gönüllülerimiz Tijen Ertuna TarincBahar Hanoğlu Mutlupayaslı , Sibel Akmehmet ªekerlerNafiz Kenan GönenTuğba Gürbüz DoğuFatma Afife IlseverGörkem Hancı ,Canan Ozbey Keles. Ve bugün yürüyüºe katılan çölyaklı dostlarımız sizlere de teºekkürler.. Ayrıca bugün aramızda olamayan en büyük destekçimiz Sevgili Fügen Çullu Çokuğraº'a, birçok çölyaklı üyelerimiz ve arkadaºlarımız, eºlerimiz, çocuklarımıza hepinize çok teºekkürler. Çok büyük bir teºekkür de bağıºçılarımıza olacak. Kendilerinin isimleri web sayfamızda ilan edilecek ve teºekkür sertifikaları gönderilecektir. Ayrıca bugün çok genç bir gönüllümüz daha aramızdaydı. Eyüp Anadolu Lisesinin genç öğrencisi Halil Acun okulu ve arkadaºlarını temsilen bizimleydi tüm gün. Projemize destek verecek firmalar da var, onları da ilerleyen günlerde sizlere duyuracağız. İnanın elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıºtık ve yapmaya da devam edeceğiz. 
Projemiz tamamlanınca sizlere bilgi aktaracağız..

 

  Taglar:
tümü

HABER