Türkiye’nin dört bir yanına yardım kolilerimizi gönderdik

Sizlerin de bildiği ve desteklediği gibi bu yıl ikincisini planladığımız Maraton projemizle “100 çölyaklı çocuğumuz” için 8 koşucumuzla birlikte koşarak bağış topladık.

Topladığımız bu bağışlarla çocuklarımız için ürünler temin ederek hazırlıklar yaptık.
Bugün söz verdiğimiz gibi Türkiye’nin dört bir yanına gönüllü arkadaşlarımızla birlikte hazırladığımız 100 kolinin gönderimini gerçekleştirdik. Gururluyuz, mutluyuz. Maratonda bizler için koşan 8 koşucumuza, onların yakınlarına, derneğimiz üyelerine, arkadaşlarımıza, dostlarımıza bağışları ve destek çabaları için teşekkür ederiz.

Ayrıca bu projenin gerçekleşmesinde görev yapan arkadaşlarımızdan Tijen Ertuna Tarinç, Sibel Akmehmet şekerler, Nafiz Kenan Gönen, Bahar Hanoğlu Mutlupayaslı, Tuğba Gürbüz Doğu, Fatma Afife Ilsever, Canan Ozbey Keles, Emine Genç Yüzüncü’ye tüm yardım ve destekleri , bitmek bilmeyen enerjileri için, Glutensiz firmalardan Ege Glutensiz, Barilla, Nustil Glutensiz Ürünlere,Mader Özel Beslenme Ürünlerine,Sinangil, Eti, Koska, Sanset Gıda ‘ya destekleri için, ayrıca Aras Kargoya katkıları için çok teşekkürler ederiz.